Честит 15-ти септември

Честит 15-ти септември!

С усмивки и много вълнение посрещнахме първия учебен ден!

Днес детската градина отново оживя от детски смях, игри и радостни гласове. Посрещнахме нашите малки герои - някои за първи път прекрачиха прага на градината, а други вече уверено се върнаха при своите учители и приятели.

Нека новата учебна година бъде изпълнена със здраве, обич, приятелства, открития и вдъхновения!

Благодарим на всички родители за доверието и подкрепата - заедно ще подарим на децата една незабравима и пълна с чудеса година!

Честита нова учебна година!