Честит 15-ти септември
Честит 15-ти септември!
С усмивки и много вълнение посрещнахме първия учебен ден!
Днес детската градина отново оживя от детски смях, игри и радостни гласове. Посрещнахме нашите малки герои - някои за първи път прекрачиха прага на градината, а други вече уверено се върнаха при своите учители и приятели.
Нека новата учебна година бъде изпълнена със здраве, обич, приятелства, открития и вдъхновения!
Благодарим на всички родители за доверието и подкрепата - заедно ще подарим на децата една незабравима и пълна с чудеса година!
Честита нова учебна година!







