Нощ на ангелите

Уважаеми родители,
 
С най-голяма признателност и сърдечна благодарност Ви благодарим за щедрата Ви подкрепа и съпричастност към инициативата „Нощ на ангелите“, посветена на вдички хора, които се борят с тежки заболявания.
 
Благодарение на Вашата ангажираност, съпричастност и дарения, успяхме да съберем ценни средства, които ще бъдат насочени към лечението и подкрепата на тези смели хора и техните семейства. Във време, когато добротата и човечността са по-нужни от всякога, Вие доказахте, че заедно можем да правим чудеса.
 
Вашата подкрепа е не само финансова помощ, а и силен знак на надежда, обич и вяра – че нито едно дете не е само в своята борба.
 
От името на организаторите и всички, до които ще достигне тази помощ – БЛАГОДАРИМ ВИ!
Нека добрината, която дарихте, Ви се връща многократно!
 
С уважение и признателност,
Екипа на ДГ "Светла"