"Жълти стотинки"

За втора поредна година Детска градина "Светла" стана част от прекрасната инициатива „Жълти стотинки“ – кауза, която ни напомня, че с малките жестове идват големите промени.
Благодарим на всички деца, родители и учители, които се включиха с усмивка, ентусиазъм и доброта! Всяка събрана жълта стотинка е символ на съпричастност и надежда за по-добро бъдеще на децата в нужда.
Заедно показахме, че дори най-малките могат да правят големи неща!